Patrząc na rozwój branży budowlanej, trudno nie odnieść wrażenia, że obecnie najszybciej rozwijającą gałęzią są inwestycje mieszkaniowe. Ich rozwój trwa od wielu lat i nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie miałoby się to zmienić. W dużej mierze to one napędzają całą resztę, ponieważ to w ich otoczeniu planuje się budowę wielu obiektów handlowo – usługowych, jak również sportowych. Według wielu specjalistów związanych z branżą budowlaną twierdzi, że Polska posiada bardzo korzystną lokalizację, dlatego tak wielu inwestorów zza granicy interesuje się rozwojem swojego biznesu właśnie u nas.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się tereny oddalone od centrum miasta. Dobrym przykładem jest tu bydgoski Fordon, który cieszy się chyba największą ilością inwestycji. Jest tam wciąż wiele terenów do zagospodarowania. Mowa nie tylko o typowych blokowiskach z nieużytkami, lecz również tereny nadwiślańskie. Nie oznacza to jednak, że centra miast są pomijane. Tam z kolei można zaobserwować powstawanie coraz nowocześniejszych i wyższych obiektów (nie tylko mieszkaniowych, lecz także typowo usługowych oraz produkcyjnych).

Jednak biorąc pod uwagę ogólne warunki życia, rozwój i potencjał miasta, estetykę oraz rynek pracy, to niezwykle korzystnie prezentują się nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny oraz wszystkie te walory, o których wcześniej wspomniałem, jest to jedno z najatrakcyjniejszych miast w Polsce – nie tylko dla mieszkańców, lecz także dla inwestorów.

Facebook Comments
 • Polacy na emigracji

  Wyraz migracja pochodzi od łacińskiego słowa „migratio” i oznacza wędrówkę, wędrowanie. Ni…
Załaduj więcej sitab
 • Polacy na emigracji

  Wyraz migracja pochodzi od łacińskiego słowa „migratio” i oznacza wędrówkę, wędrowanie. Ni…
 • Najważniejsze informacje na temat pomp beczkowych

  Najważniejsze informacje na temat pomp beczkowych Obecnie coraz większe znaczenie, biorąc …
 • Poduszka ortopedyczna

  Poduszka ortopedyczna Coraz więcej Polaków chętnie kupuje takie właśnie akcesoria medyczne…
Załaduj więcej Dla niego

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Polacy na emigracji

Wyraz migracja pochodzi od łacińskiego słowa „migratio” i oznacza wędrówkę, wędrowanie. Ni…