Aby utrzymać niesforne kosmyki w doskonałym ładzie, warto sięgać po popularne ozdoby w postaci gumek, spinek oraz opasek. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych modeli oraz materiałów, które świetnie sprawdzą się nawet w przypadku najtrudniejszych fryzur. Po które z nich najlepiej sięgać w czasie niepogody, a które doskonale wpasują się w look biznesowy?

Gumki do włosów na miarę potrzeb każdej kobiety

Poszukując odpowiednich dodatków, warto wziąć pod uwagę okoliczności, w jakich mają się one sprawdzić. W przypadku stylizacji do pracy zdecydowanie lepiej wypadną modele minimalistyczne o szerokości poniżej centymetra w kolorze czarnym, szarym lub grafitowym, ewentualnie dopasowane barwą do odcienia włosów. Wykonane z nieco mocniejszego materiału świetnie potrzymają każdą fryzurę. W domu oraz podczas niezobowiązujących wypadów dużo lepszym wyborem będą jednak gumki z materiału, które minimalizują ryzyko niszczenia i łamania włosów, a przy okazji gwarantują wysoki komfort ich użytkowania.

Wsuwki, spinki oraz opaski – jakie ozdoby są teraz na topie?

Od lat najpopularniejszymi modelami spinek są modele zatrzaskowe, które nie wymagają większego nakładu pracy podczas ich stosowania. Doskonale podtrzymują krótsze i niesforne kosmyki włosów, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, można je śmiało dopasowywać do każdej codziennej stylizacji. Dzięki wygodnej opasce można także wystylizować włosy do pracy lub szkoły, zapewniając sobie maksimum wygody oraz doskonały wygląd przez długi dzień. Całości z pewnością dopełnią eleganckie gumki z miękkiego materiału, takiego jak np. aksamit.

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla niej

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Na czym polega praca projektanta wnętrz ?

Są takie zajęcia, które choć pozwalają człowiekowi utrzymać się, nie są przez niego trakto…