Poczta kwiatowa to nic innego jak możliwość zakupu dowolnie wybranego bukietu przez internet bądź też drogą telefoniczną ale również odwiedzając bezpośrednio kwiaciarnie z możliwością dowozu bukietu pod wskazany adres.

Kwiaty z dostawą – na co zwrócić uwagę ?

Jeśli udajemy się osobiście do kwiaciarni to wiele problemów mamy z głowy, wybieramy bukiet z gotowych, który znajduje się na wystawie, bądź też prosimy o wykonanie nowego bukietu z wybranych kwiatów cienkich. Teraz zostaje tylko uzgodnienie daty dostawy oraz czekanie na telefon od obdarowanej osoby, która niewątpliwie będzie bardzo zadowolony z niespodzianki.


Kwiaciarnia Piwonia – oferuje kwiaty cięte, doniczkowe, bukiety z róż, tulipanów. Poczta Kwiatowa Rzeszów


Co z tą dostawą ?

Tutaj musimy przeanalizować kilka wariantów, jakie oferują nam firmy a mianowicie:

  1.  czy dostawa jest darmowa ?
  2.  jeśli płatna to jakie koszty ponosimy ?
  3.  czy firma dowozi przesyłkę o wskazanym przedziale czasowym, czy też mamy do wyboru tylko dzień.
  4.  czy czasem kwiaciarnia oferująca darmowy dowóz nie podbija ceny bukietu.

Wiele firm, oferuje darmową dostawę na terenie wybranego miasta np. Rzeszów, Warszawa, Kraków. Jest to bardzo zachęcająca opcja, jednak warto upewnić się czy koszty dostawy nie są wliczane w cenę bukietu. Jest to często stosowany chwyt marketingowy, którego można uniknąć. Bardzo rozsądnie wygląda propozycja firm oferujących Pocztę Kwiatową, która oferuje darmową dostawę ale przy zakupie towaru, którego cena przekracza np. 100 zł. Jeszcze innym rozwiązaniem jest dowóz gratis do kilku kilometrów od adresu w którym znajduje się kwiaciarnia.

Przed zakupem warto przeczytać regulamin by dowiedzieć się jak faktycznie wyglądają koszty dostawy kwiatów pod wskazany adres. Rozsądnie jest porównać zarówno ceny bukietów jak i ceny dostawy na różnych pocztach kwiatowych.

Jak szybko sprawdzić, która poczta kwiatowa jest tania?

Chyba każda poczta kwiatowa posiada w swojej ofercie bukiety z róż, i to właśnie na takich bukietach możemy porównać proponowane ceny. Przykładowo wchodząc na stronę kwiaciarnia-piwonia.pl bukiet z pięciu róż z dodatkami można kupić za 65 zł. natomiast na innej stronie za taki sam bukiet musimy wydać ponad 100 zł. i to bez dodatków. Sprawdźmy przynajmniej kilka stron internetowych, porównajmy ceny za kwiaty jak i dostawę i wybierzmy najlepszą opcję. Jeśli będziesz zadowolony z usługi danej kwiaciarni z pewnością do niej jeszcze nie raz wrócisz.

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla niej

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jakie są zalety używania lampy ściennej?

Co to jest kinkiet? Kinkiety to oprawy oświetleniowe, które można umieścić na ścianie. Mog…