Rozmowa z doktorem nauk społecznych, Michałem Będźmirowskim – wykładowcą akademickim, zajmującym si problematyką bezpieczeństwa narodowego – zarządzania kryzysowego, a przede wszystkim twórcą oryginalnego projektu społecznościowego pod nazwą MODNY TATA

Na czym polega idea projektu Modny Tata w praktyce?

Zamysł projektu jest wielopłaszczyznowy. Chcę pokazać mężczyznę w wielu wymiarach. I tym typowo męskim, lifestylowym, sportowym i tym rodzinnym, ojcowskim. Nie kreuję się przy tym na ideał, bo nim nie jestem, ale staram się poruszać tematy ważne dla mężczyzn, pokazywać im różne możliwości w prezentowanych sferach. Chcę być motywatorem, który zachęca do bycia aktywnym, dbania o siebie, zerwania się z kanapy, by pobyć z dziećmi, żoną czy partnerką. Robienia w życiu konstruktywnych rzeczy, co ważne, z myślą – także -o sobie i własnym szczęściu i spełnieniu. Mężczyzna, tak jak kobieta, ma swoje potrzeby, marzenia, które musi realizować, by być szczęśliwym.

Czy realizuje pan swój projekt w Internecie, w radiu, w telewizji?

Dziękuję za to pytanie. Ogromnie ważne jest dla mnie, by Modny Tata nie pozostał tylko zdjęciem na Instagramie czy Facebooku. Z tego względu prowadzę błoga, by dać od siebie coś więcej. Czasem pojawiam się w tv czy radiu, by wyrazić swoją opinię na dany temat, który wydaje mi się interesujący czy ważny.

Jak dotąd nie stał się pan przedmiotem zainteresowania na portalach plotkarskich…

Bo to nie moja bajka. Angażuję się także w akcje społeczne czy charytatywne, bo czuję dużą potrzebę wspierania takich przedsięwzięć. Staram się wykorzystywać swoje • możliwości do pokazywania i uczestniczenia w rzeczach ważnych.

A tymczasem ludzie od dawna rozpoznawalni nie udzielają się w ten sposób…

Musze przyznać, że niezwykle irytuje mnie taka bierna postawa u ludzi, którzy mają możliwość wykorzystania swojej rozpoznawalności do wspierania różnego . rodzaju akcji społecznych czy poruszania ważnych tematów, a pozostają w tym aspekcie bezproduktywni.

W jakim źródle medialnym obserwuje pan najwięcej reakcji?

Bardzo ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bo, jak wspomniałem, działam na tak wielu płaszczyznach, w różnym aspekcie, że bardzo ciężko mówić o zasięgach. Widać je chyba najbardziej na Instagramie, bo tam mam możliwość śledzenia statystyk i zasięgi są naprawdę bardzo duże.

Spis treści:

Rozmowa Michałem Będźmirowskim cz.1

Rozmowa Michałem Będźmirowskim cz.2

Rozmowa Michałem Będźmirowskim cz.3

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
  • Elegancka podłoga? Wybierz koniecznie panele

    Podłoga przesądza o elegancji mieszkania lub domy Czasy, gdy wystarczyło na podłodze położ…
  • Oświetlenie ogrodowe

    Piękny i zadbany ogród to marzenie niejednego z nas. Często jest ono skrupulatnie realizow…
  • paliwo do lamp

    Do lamp naftowych potrzeba tylko dużej ilości paliwa, zapałek oraz knotów na wymianę. Lamp…
Załaduj więcej Dla aktywnych

1 komentarz

  1. […] 5 minut temu Rozmowa Michałem Będźmirowskim cz.1 […]

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Elegancka podłoga? Wybierz koniecznie panele

Podłoga przesądza o elegancji mieszkania lub domy Czasy, gdy wystarczyło na podłodze położ…