Spojrzenie zza krat

Gdy w kwietniu 1999 roku, w Rio de Janeiro, Bill Wellman wstępował w związek małżeński z Moniką Cartera, miał to samo wrażenie, co chyba wszyscy ludzie w jego sytuacji: oto życie zaczyna się od nowa!

– Monika była jedyną miłością mego życia. Nigdy, ale to nigdy, nie spotkałem kobiety, którą darzyłbym takim uczuciem – zapewniał przy każdej okazji jedenaście lat później, gdy doszło do tragedii, za którą został postawiony przed sądem, a następnie skazany.

Wtedy, w tym wyjątkowym dla obojga kwietniowym dniu, ich przyszłość rysowała się wyjątkowo optymistycznie. On miał dopiero 28 lat, a już był sławny i zamożny. Żył z rozmachem i w szalonym tempie, nieznanym przeciętnemu mężczyźnie. Otaczał się ludźmi podobnymi do siebie, zawdzięczającym sławę i bogactwo osiągnięciom w branży rozrywkowej. Zasłynął jako producent i scenarzysta popularnych seriali telewizyjnych o ludziach nieprzeciętnych, wyżywających się w sportach ekstremalnych. Posiadał więc wszystko i miał przed sobą – trzeba to powtórzyć – wspaniałą przyszłość, której nic nie powinno było zakłócić.

Cóż więc się stało, że Bill Wellman, człowiek niebywałego sukcesu, już od sześciu lat prowadzi wyjątkowo podłe życie więźnia w jednym z najbardziej ponurych ośrodków penitencjarnych Meksyku? Jego świat skurczył się do kilku metrów kwadratowych brudnej, zarobaczonej celi, którą dzieli z innymi więźniami, języka których nawet dobrze nie zna. Każdy jego dzień to nieustanna walka o przetrwanie, o utrzymanie ciała we względnej czystości, a także zdobycie czegoś, co można od biedy nazwać żywnością.

Co się wydarzyło? Bill nie ukrywa, że sam nie potrafi

znaleźć jasnej i wiarygodnej odpowiedzi na to pytanie, choć poświęca temu cały swój czas, spoglądając zza krat na tamto życie, które obecnie wydaje się już tylko snem.

Ciąg dalszy artykułu: Spojrzenie zza krat: https://weselnykamerzysta.pl/tag/spojrzenie-zza-krat/

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
  • Rodzaje odżywek białkowych

    Wielu mężczyzn, którzy pragną rozbudować swoją masę mięśniową, stosuje popularne odżywki b…
  • Czarne tatuaże

    Ostatnio pojawiło się wiele doniesień medialnych na temat czarnych tatuaży i ich widoczneg…
  • Czy napój izotoniczny mogą pić dzieci

    Napoje izotoniczne mają za zadanie uzupełnić minerały, węglowodany, witaminy oraz deficyty…
Załaduj więcej Dla aktywnych

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Rodzaje odżywek białkowych

Wielu mężczyzn, którzy pragną rozbudować swoją masę mięśniową, stosuje popularne odżywki b…