Państwa oferta na rynku franczyzowym wydaje się wyjątkowa. To, co zwraca uwagę, to brak wstępnej opłaty za udzielenie franczyzy oraz bezpieczeństwo towarzyszące rozpoczęciu działalności pod szyldem Early Stage w związku z niedużą wymaganą sumą na otwarcie szkoły.

Uważamy, że to, co najważniejsze u potencjalnego franczyzobiorcy to jego zawodowe umiejętności, pasja, pracowitość i pomysłowość. Te cechy nie zawsze idą w parze, szczególnie u ludzi młodych, wchodzących w życie zawodowe z zasobnością portfela. Nie chcemy, aby wstępna opłata stanowiła barierę dla tych, którzy nie mogliby takiej opłaty uiścić, za to dysponują pozytywną energią i kreatywnością. Nie wymagamy dużego kapitału finansowego na otwarcie szkoły. Wynika to między innymi z tego, że nie nakładamy na franczyzobiorcę obowiązku prowadzenia szkoły we własnym lokalu. Podstawa to bezpieczny start. Nie wywieramy również presji, aby filie szybko rosły. Każda placówka rządzi się własnymi lokalnymi prawami. Znamy je sami bardzo dobrze, ponieważ prowadzimy szkoły w różnych dzielnicach Warszawy, a nasze franczyzy są również w mniejszych miejscowościach. Przywiązujemy natomiast bardzo dużą wagę do jakości nauczania. Okazuje się, że właśnie dzięki temu filie świetnie prosperują.

Rynek szkół językowych jest bardzo nasycony. Państwa szkoła istnieje od osiemnastu lat i dopiero niedawno wyszli Państwo z ofertą franczyzową poza granice Warszawy. Patrząc na wzrost liczby uczniów Early Stage wygląda jednak na to, że wciąż można znaleźć na tym rynku dobre miejsce dla siebie.

Działając w branży edukacyjnej od wielu lat mieliśmy zawsze świadomość tego, że tylko bardzo dobry, skuteczny program nauczania wychodzący poza ramy tego, co realizowane jest w szkołach publicznych, czy na standardowych kursach językowych, może stać się podstawą stabilnej szkoły językowej. Okazuje się, że tego typu szkół, nawet w tak dużych miastach jak Warszawa czy Kraków, ciągle brakuje.

Tworzenie takiego programu, pisanie własnych podręczników, tworzenie nagrań, materiałów do pracy na lekcji wiązało się z wieloletnim wysiłkiem zarówno intelektualnym jak też finansowym. Tak bogatego programu nie można stworzyć w ciągu roku czy dwóch. To wymaga długotrwałej zespołowej pracy. Oprócz stworzenia całego programu, bardzo czasochłonnym zadaniem było uporządkowanie i opisanie know how metodycznego, marketingowego oraz administracyjnego.

SPIS TREŚCI

https://weselnykamerzysta.pl/wyjatkowa-oferta-franczyzowa-szkoly-angielskiego-dla-dzieci-early-stage-cz-1/
https://weselnykamerzysta.pl/wyjatkowa-oferta-franczyzowa-szkoly-angielskiego-dla-dzieci-early-stage-cz-2/
https://weselnykamerzysta.pl/wyjatkowa-oferta-franczyzowa-szkoly-angielskiego-dla-dzieci-early-stage-cz-3/

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla pracowitych

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Last minute dla rodzin: Jak zaplanować rodzinne wakacje w ostatniej chwili

Planowanie rodzinnych wakacji w ostatniej chwili może być wyzwaniem, ale jednocześnie eksc…