Ostatnio wiele szkół językowych wychodzi z propozycją kursów skierowanych specjalnie do dzieci. Co wyróżnia Early Stage oprócz atrakcyjnej oferty biznesowej?

To, co nas wyróżnia to ścisła specjalizacja w kierunku nauczania dzieci oparta na 18 letnim już doświadczeniu. Twórczyni szkoły, Joanna Zarańska jest jedną z najlepszych specjalistek w tej dziedzinie w Polsce. Zanim założyła szkołę mieszkała parę lat w Wielkiej Brytanii podglądając system nauczania w tym kraju i czerpiąc wiele inspiracji z kultury anglosaskiej. Sama jest autorką dwóch programów nauczania, w tym dla renomowanego wydawnictwa Macmillan, dwóch kursów języka angielskiego dla dzieci zaakceptowanych przez MEN oraz wielu podręczników zarówno tych dostępnych na szerszym rynku, jak też tych przeznaczonych wyłącznie dla szkoły Early Stage. Opieka merytoryczna tak dobrej specjalistki połączona z efektami pracy wybitnych muzyków współpracujących ze szkołą sprawiły, ze udało nam się stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i niezwykle atrakcyjnego. Atrakcyjność i skuteczność połączona z ogromna intensywnością kursu to źródła naszego sukcesu. Oczywiście wciąż dopracowujemy nasze programy, wprowadzamy nowe elementy, jak choćby możliwość dodatkowej nauki w domu poprzez platformę internetową, czy projekty międzynarodowe.

Jednocześnie bardzo dbamy o naszych nauczycieli oraz franczyzobiorców i ich komfort pracy.

Do ich dyspozycji stworzyliśmy specjalną paltformę internetową, skąd mogą czerpać wszelkie potrzebne na zajęcia czy prowadzenie szkoły materiały. To oszczędza ich czas a nam zapewnia poczucie, że wszyscy pracują zgodnie z programem.

Konkurencji nie należy się bać. Należy ją szanować i starać się być zawsze o krok przed nią. To wymaga ogromnej pracy, ale jeśli jest zespół, który nawzajem się inspiruje taka praca staje się przyjemnością. To co również wyróżnia szkołę to fakt, że na początku była to firma rodzinna prowadzona przez Joannę Zarańską oraz jej dwie córki. Mimo dużego rozwoju szkoły, Early Stage ma nadal charakter rodzinnego biznesu. Dyrektorem szkoły jest Antonina Bochińska – młodsza córka Joanny Zarańskiej, a starsza córka, znana jako Aga Zaryan, dzisiaj jazzowa wokalistka, wspiera szkołę muzycznie. Śpiewa na płytach edukacyjnych Early Stage. Zależy nam na tym, aby nowo powstające filie szkoły również miały taką rodzinną atmosferę. Rodzice szukają dla swoich dzieci bezpiecznego i ciepłego miejsca do nauki. Jakość jest kluczowa, ale nie możemy zapominać o tym, że musi jej towarzyszyć odpowiednia atmosfera.

SPIS TREŚCI

https://weselnykamerzysta.pl/wyjatkowa-oferta-franczyzowa-szkoly-angielskiego-dla-dzieci-early-stage-cz-1/
https://weselnykamerzysta.pl/wyjatkowa-oferta-franczyzowa-szkoly-angielskiego-dla-dzieci-early-stage-cz-2/
https://weselnykamerzysta.pl/wyjatkowa-oferta-franczyzowa-szkoly-angielskiego-dla-dzieci-early-stage-cz-3/

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla pracowitych

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Wypożyczanie sprzętu budowlanego dla małych przedsiębiorstw: jak to może przyczynić się do wzrostu Twojego biznesu.

W obliczu dynamicznego rynku budowlanego, małe przedsiębiorstwa stoją przed wieloma wyzwan…