Od zeszłego roku Early Stage poszerzyła swoją działalność o Little Early Stage czyli angielski dla przedszkolaków. Czy ta oferta również wyróżnia się spośród istniejących na rynku?

Program dla przedszkolaków to dzieło Agnieszki Borowskiej i Eweliny Wyczółkowskiej, młodych nauczycielek Early Stage, które specjalizują się w nauczaniu na tym poziomie. Razem z Joanną Zarańską, autorką programu nauczania w klasach przedszkolnych wydawnictwa Macmillan, stworzyły wyjątkowo ciekawy program nauczania. Joanna Zarańska napisała specjalnie dla przedszkolaków fascynujące i zabawne podręczniki. Na potrzeby kursu nagrane zostały płyty z piosenkami, do których muzykę napisał jeden z najwybitniejszych kompozytorów jazzowych w Polsce (dwukrotny laureat nagrody Fryderyka) Michał Tokaj. Utwory wykonuje Sean Palmer, wokalista i aktor brytyjski oraz Aga Zaryan. To co wyróżnia program Little Early Stage to jakość i bogactwo materiałów. Również i tu nauczyciel ma do dyspozycji platformę internetową zapewniającą duży komfort pracy.

Czy decydując się na franczyzę Early Stage franczyzobiorca jest zobowiązany do wyjścia z ofertą dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów?

Franczyzobiorca ma możliwość wyboru grupy docelowej swoich klientów. Może otworzyć Little Early Stage lub Early Stage lub prowadzić w ramach swojej placówki nauczanie obydwu grup wiekowych.

Szkoły Early Stage działają zarówno na terenach dużych miast jak i mniejszych miejscowości. Jaka jest polityka związana z rozwojem regionalnym placówek?

Zarówno duże miasta jak i mniejsze miejscowości to podatny grunt na rozwój szkoły Early Stage. Rodzice są coraz bardziej świadomi jak ważna jest nauka języka angielskiego. Dzisiejsi młodzi rodzice to pokolenie, które najczęściej zna już język angielski. To powoduje, że potrafią coraz świadomiej ocenić jakość nauczania. Jest to według nas kolejny powód, dla którego szkoła Early Stage się coraz prężniej rozwija.

Do kogo szkoła kieruje swoją ofertę?

Ofertę kierujemy zarówno do bardzo dobrze wykwalifikowanych i doświadczonych w pracy z dziećmi anglistów jak i do przedsiębiorców, którzy mają świadomość tego, że jakość nauczania to podstawowa wartość Early Stage i tylko zatrudnienie odpowiedniego metodyka i wybitnych lektorów pozwolą na jej utrzymanie i co za tym idzie na rozwój szkoły.

Zanim jednak franczyzobiorca zdecyduje się na prowadzenie szkoły, spotykamy się i spędzamy często wiele godzin na rozmowach o przyszłej współpracy. Obydwie strony muszą się poznać i przedstawić swoje oczekiwania i ewentualne wątpliwości. Organizujemy w Warszawie informacyjny dzień otwarty, podczas którego można nas bliżej poznać oraz zobaczyć jedną z naszych placówek. Termin spotkania można znaleźć na naszej stronie internetowej: earlystage.pl/o-nas/franczyza-early-stage Oczywiście jesteśmy również otwarci na spotkania indywidualne. Im wcześniej dojdzie do takiego spotkania, tym spokojniej i pewniej można rozpocząć pracę nad swoją placówką.

Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do obejrzenia filmu o naszej szkole na stronie głównej www.earlystage.pl/franczyza. Ten film bardzo trafnie ilustruje charakter naszej szkoły.

SPIS TREŚCI

https://weselnykamerzysta.pl/wyjatkowa-oferta-franczyzowa-szkoly-angielskiego-dla-dzieci-early-stage-cz-1/
https://weselnykamerzysta.pl/wyjatkowa-oferta-franczyzowa-szkoly-angielskiego-dla-dzieci-early-stage-cz-2/
https://weselnykamerzysta.pl/wyjatkowa-oferta-franczyzowa-szkoly-angielskiego-dla-dzieci-early-stage-cz-3/

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla pracowitych

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Last minute dla rodzin: Jak zaplanować rodzinne wakacje w ostatniej chwili

Planowanie rodzinnych wakacji w ostatniej chwili może być wyzwaniem, ale jednocześnie eksc…